Optigreen Ukraine був зеленим партнером щорічного Всеукраїнського архітектурного фестивалю ProstoNeba. Фестиваль ProstoNeba – це простір для спілкування та обміну досвідом архітекторів, дизайнерів, ландшафтних архітекторів і партнерів.

Цей фестиваль проводиться з 2015 року в великих містах України, і в цьому, 2018 році він відбувся в Києві на території ВДНГ, 13-14-15 липня.

Організацією цього архітектурного фестивалю займалися АЛАУ (Асоціація Ландшафтних Архітекторів України), Prima Interior (Ірина Прима) і Zdorenko Agency (Лариса Здоренко).

 

 

 

 

 

 

Як і щороку, цей фестиваль розділений на кілька частин – 13 і 14 липня проводились цікаві лекції з архітектури, урбаністики та дизайну. Багато архітекторів з усіх куточків України приїхали відвідати лекторій і почути новинки і сучасні тенденції архітектури і дизайну в світі, на прикладах українських проектів. 15 липня проходили лекції на ландшафтну тематику, виступали лектори не тільки з України, але і з Росії і Англії. Лекторій цього року, на протязі всіх днів був дуже пізнавальним і надихаючим для всіх відвідувачів.

За час фестивалю безліч гостей, партнерів та архітекторів відвідали стенд, на якому презентувалися матеріали для зелених дахів від німецької компанії Optigreen. Цей стенд був створений як приклад затишної зеленої зони, яку можна створити і на Вашому даху. Були використані такі системні рішення як Економний дах, Сад на даху і Ландшафт на даху. Саме ці системні рішення були представлені у вигляді розрізів в скляних кубах, що давало всім бажаючим наживо ознайомитися зі структурою “пирога” зеленого даху.

 

 

 

 

 

 

Рослини для нашого зеленого стенду були взяті з розплідника декоративних рослин “Єва”, розплідника троянд “Мій Сад” та розплідника “Бухта”. На нашому стенді був зроблений окремий акцент на седуми – барна стійка, яка виконана як приклад екстенсивної покрівлі, була повністю покрита різними сортами цих неймовірно стійких рослин. Цей якісний посадковий матеріал був узятий на розпліднику “Солнцецвет”.

Якщо Ви не встигли відвідати цей фестиваль і поспілкуватися з нами, приходьте до нас в гості в офіс, телефонуйте за тел. +380935321640, +380505263220 або пишіть нам: info.optigreen@gmail.com

До зустрічі на наступному заході!