Для створення комфортного середовища навколо Вашого будинку замало просто мати гарний смак, ще потрібні досвід і знання. Адже ландшафтний дизайн – це не просто яскравий квітник, гарно розкладені камені або шматочок газону. Ландшафтний дизайн – це навіть не мистецтво! У нашому розумінні, це наука про гармонійну організацію зовнішнього середовища з урахуванням сучасних потреб людини, її уявлень про навколишній світ та про її комфортне місце в цьому світі.

Практика показує, що найкомфортніші, красиві, затишні та індивідуальні сади, створюються тільки при взаємній участі замовника і дизайнера. Тільки в такому співробітництві можна постаратися максимально врахувати, якщо не все, то хоча б більшість, щоб не шкодувати потім про марно вкладені кошти.

Сад є продовженням території Вашого будинку. І в міру розширення внутрішнього простору, найчастіше, починається самостійне, стихійне освоєння прилеглої території. На перший погляд, здавалося б, тут закладені хитрі варіанти економії коштів. Але необхідність подальших переробок, неправильно зроблені розрахунки, неможливість врахувати ті чи інші аспекти розвитку Саду і його експлуатації, зводять всі переваги цього способу до нуля. Непідготовленій людині практично неможливо відразу врахувати всі нюанси, і, як правило, неминучі дорогі переробки.

Створюючи нове гармонійне оточення, ми впливаємо на природне середовище, тим чи іншим чином викликаючи в ньому не завжди позитивні зміни. Було б занадто сміливим робити це, не знаючи біології рослин, властивостей ґрунтів, використовуваних будівельних, оздоблювальних матеріалів і особливостей їх поведінки в непередбачуваних погодних умовах. Це і багато-багато іншого потрібно врахувати при облаштуванні Вашого саду.

Висновок: Вам допоможе професійний ландшафтний дизайнер! Адже Ваш сад буде зроблений персонально для Вас, і за Вашої безпосередньої участі. Ваші мрії та побажання – основа для наших ідей по перетворенню Вашого навколишнього середовища. А довіра, відкритість, і повага – невід’ємні складові успіху, які і допоможуть зробити Ваш сад індивідуальним і неповторним. Запобігти помилкам і заощадити гроші, адже переробляти завжди дорожче, ніж відразу зробити все правильно. Зв’язати прилеглу територію в єдине ціле з будинком, тим самим розширивши простір і змусивши працювати його на Вас і Вашу родину.

Ви хочете отримати сад для тихого відпочинку і споглядання, або для галасливих веселощів і спортивних турнірів, а може, Вам необхідно цікавий, розвиваючий простір для ваших дітей? Дизайнер врахує в своїй роботі побажання всієї Вашої родини та допоможе Вам створити сад, який буде не тільки красивий, але і функціональний. Правильно спроектує і підбере адаптовані до наших умов, стійкі і нескладні у догляді рослини, що позбавить Вас від необґрунтованих витрат. Навіть проблемні місця Вашої ділянки стануть її достоїнствами.

Професіонал завжди помітить особливості ділянки, здатні вплинути на долю саду і розвиток рослин: склад ґрунту, режим освітлення, мікроклімат. Зможе втілити всі ідеї у перетворенні Вашого саду в життя. Тільки правильна організація і постійний контроль всіх процесів забезпечить потрібний результат.