Відбулася щорічна весняна виставка InterBuildExpo 2019 в МВЦ на Лівобережній.

Зелені дахи – це складова сталого розвитку в будівництві. Доступні експлуатовані дахи можуть бути додатковими громадськими просторами, дитячими майданчиками, спортивними зонами та місцями для зустрічей.

На нашому стенді всі відвідувачі мали змогу побачити та ознайомитись з прикладами різних системних рішень для зелених дахів, а також отримати технічну інформацію для проектування. Для більшої наочності, були представлені приклади системних рішень для екстенсивного (Економний та Природній дах) та інтенсивного озеленення (Ландшафт на даху), які допомагали зрозуміти технологію монтажу шарів системного рішення та принцип їх роботи. Гості мали можливість ознайомитися з об’єктами архітектури на яких були використані матеріали для зелених дахів від компанії Optigreen у світі.

Дякуємо всім учасникам, котрі завітали до нас на стенд Optigreen Ukraine! Саме ви, шановні колеги, задаєте ритм розвитку сучасного будівництва та озеленення, застосовуючи знання та досвід світових лідерів.

Optigreen Ukraine виконує повну підтримку у проектуванні та реалізації зелених дахів будь-якої складності по всім регіонам України.