Успішно завершилась міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo 2018 у якій Optigreen Ukraine приймала участь.
З 20 по 23 березня виставку InterBuildExpo відвідали більше 25 000 професійних відвідувачів практично з усіх регіонів України та зарубіжних країн. За чотири дні роботи InterBuildExpo стала місцем зустрічі владних структур і провідних фахівців галузі: виробників і дистриб’юторів будівельних і оздоблювальних матеріалів, архітекторів, дизайнерів, фахівців з будівництва та оздоблення приміщень.
Його учасниками стали понад 500 компаній з 9 країн, серед яких були представлені матеріали для зелених дахів від німецької компанії Optigreen.

Зелені дахи в архітектурі будівель та споруд – це новий крок до екологічного та сталого розвитку міст України. Саме тому тема озеленення дахів цікавить багатьох архітекторів та дизайнерів.
На стенді Optigreen Ukraine всі охочі мали можливість ознайомитись та проконсультуватись щодо різних системних рішень для зелених дахів та отримати технічну інформацію для проектування. Були представлені приклади системних рішень для інтенсивного та екстенсивного озеленення, технологія монтажу шарів системного рішення та їх технічні характеристики. Відвідувачі могли побачити об’єкти архітектури з використанням матеріалів для зелених дахів від компанії Optigreen у світі.

Дякуємо всім учасникам, партнерам та гостям, що відвідали нас на виставці та за інтерес до технології будівництва зелених дахів!
До наступних зустрічей!