Студія ландшафтного дизайну «Вишукане садівництво» є офіційним дистриб’ютором матеріалів для зелених дахів компанії Optigreen в Україні. Наша компанія займається продажем метеріалів, консультує у питаннях озеленення дахів, а також проектує і реалізовує плоскі та скатні зелені дахи.


Зелений дах – це додатковий зелений простір, який додає привабливість будинку та збільшує корисну площу території, а також вирішує функціональні питання експлуатації даху.

Німецька компанія Optigreen займається озелененням дахів вже більше 40 років, і за цей час стала лідером на ринку зелених дахів, завдяки поєднанню досвіду та постійного інноваційного розвитку. За ці роки було створено багато системних рішень для різних видів покрівель. Всі матеріали виготовлені за найкращими німецькими технологіями, що гарантує довговічність та екологічність зеленого даху.

ПЕРЕВАГИ ОЗЕЛЕНЕННЯ ДАХІВ


Озеленені дахи служать набагато довше звичайних за рахунок того, що ізолюючі шари захищені від ультрафіолетового випромінювання та інших негативних природніх явищ. В довгостроковій перспективі це значно заощаджує кошти.

Зелені дахи забезпечують теплоізоляцію: влітку служать для зменшення нагрівання, взимку зберігають тепло, що в свою чергу покращує рівень комфорту проживання.

Під час сильних опадів система зеленого даху утримує та поступово відводить воду, чим розвантажує прибудинкову дренажну систему та міські системи водовідведення.

З точки зору екології, озеленення дахів значно покращує місцевий мікроклімат за рахунок відновлення рослинного шару.

Рослинний шар фільтрує повітря від забруднюючих речовин та пилу, зменшуючи рівень СО2.

Відновлює втрачене природнє середовище та забезпечує тимчасовий або постійний прихисток для птахів та комах.

Зелені дахи - це складова сталого розвитку в будівництві. Доступні дахи можуть бути додатковими громадськими просторами, дитячими майданчиками, спортивними зонами та місцями для зустрічей.

Системні рішення

Зелені дахи умовно діляться на два типи: екстенсивні та інтенсивні. Екстенсивними називаються дахи які покриваються відносно тонким шаром субстрату з витривалими рослинами (седуми, трави, злаки), що в майбутньому мінімізує догляд за ними. Інтенсивні дахи – це так звані «сади на даху», вони вимагають більшого шару субстрату, на них можна висаджувати всі рослини – багаторічники, чагарники та дерева, влаштовувати майданчики для відпочинку… загалом справжнісінький сад, але на даху.

Компанія Optigreen пропонує різні системні рішення для обох типів озеленення.

Екстенсивне озеленення


Інтенсивне озеленення