• Проект — Завод Фільмотехнік
  • Категорія — Публічний простір
  • Розмір — 19 500 м2
  • Локація —Київська обл.
  • Завдання — розробка проектної документації благоустрою та реалізація

 

Завод Фільмотехнік – компанія, що займається розробкою, виробництвом та прокатом операторської техніки для кіно й телебачення.

Благоустрій території функціонально і територіально розділений на декілька  частини – вхідна зона, транзитна та зона відпочинку. При проектуванні благоустрою було враховане не глибоке закладання підземних комунікацій, що значно вплинули на підбір рослин на об’єкті – запроектовані декоративні дерева та чагарники лише з поверхневою кореневою системою.

У вхідній зоні, працівників та відвідувачів заводу зустрічають декоративно-квітучі дерева та чагарники, а також  декілька великих квітників-бордюрів з багаторічників та злакових, які прикрашають вхідну частину своїм рясним квітуванням.

Вздовж проїжджої частини, з двох сторін від основної споруди, облаштовані вузькі смуги озеленення з багаторічників, злаків та чагарників, які згодом приховають огорожу.

В зоні відпочинку, планування та форма доріжок символізує смуги кіноплівки, а яскраві кольорові плями з багаторічників та кущів – кадри з кінофільмів. Рослини підібрані таким чином, що територія залишається декоративною цілий рік. Весною радують своїм квітуванням Ірги та Сакури, влітку квітують багаторічники та чагарники, восени на передній план виступають злакові та кущі барбарисів, а взимку всю увагу привертають вічнозелені сосни.