• Проект — СпільноSpace
  • Категорія — Публічний простір
  • Розмір — 8 500 м2
  • Локація —м. Київ
  • Завдання — розробка проектного рішення озеленення та благоустрою території дитячого багатоцільового комплексу

СпільноSpace – це багатоцільовий освітній комплекс, що об’єднує тих, хто бажає постійно розвиватися, хто шукає нові ідеї та знання, хто прагне вдосконалити себе та бути причетним до позитивних суспільних змін.

Тому необхідно було створити щось унікальне, створити простір, який провокує мріяти та творити, який буде мотивувати дітей більше знаходитися на свіжому повітрі, поважати живе спілкування та бути частиною змін в нашій країні.

Основна ідея проекту – простір, максимально схожий до природнього середовища.

Для цього було обрано кольори, матеріали та форми, які зустрічаються у природі. Запроектовано багато дерев, зелені, різних типів мощення та майданчиків. Все це буде розвивати фантазію у дитини. Вона зможе представити, що вона в лісі, в джунглях, або у казковому світі.

Між ігровими зонами буде лише умовний поділ. У амфітеатрі можна буде спостерігати за спортивними іграми, відпочити, почитати книгу. У водному просторі – пускати кораблики, або пограти з водою. Через тунель у холмі – потрапити у інші простори, або сховатися.

Також, було важливим створити максимально різноманітну зелену зону, бо на території нового ЖК, де будується СпільноSpаce, поки що мало озеленення. Було підібрано рослини які адаптовані до нашого клімату, та не втрачають свою декоративність протягом всього року. Всі обрані рослини – багаторічні, тому з кожним роком набуватимуть все більших розмірів та сформують повноцінне середовище та свій мікроклімат на території школи та садочку.

Завжди цікаво працювати над комплексним рішенням таких великих соціальних проектів. Це новий формат простору для цієї місцевості, який в майбутньому сформує світогляд нового покоління. Це зміни, які варто починати заради майбутнього.