• Назва — Сосни на пагорбі
  • Реалізація — 2013-2014 гг.
  • Площа — 8000 м2
  • Ідея — Ольга Чаус, Володимир Рябець

Яскравий приклад плідної співпраці і довіри між замовником та виконавцем.

Ідея: створення комфортного довкілля на території з великим перепадом висот, схильною до ерозії ґрунту. Реалізований проект – приклад використання, здавалося б, несприятливих природних умов для створення унікального ландшафту. Перепад висот і яр з крутими берегами послужили основою для створення водоспаду і озера. А проведені масштабні грунтові роботи акуратно організували і поділили площу на три рівні. На верхньому рівні знаходиться будинок. З цього-ж рівня з-під барбекю з висоти шість метрів падає вода в нижнє озеро. На середньому рівні розмістилася лазня і плодовий сад. Нижній рівень – це озеро з прибережною рослинністю.

Нами проведені роботи по влаштуванню дренажу і системи поливу, спроектована і влаштована система доріжок, стежок, переходів і мостів над водоймою. Висаджені плодові та декоративні дерева і чагарники. Розроблені і висаджені великі квітники, які додали простору біля будинку яскравих барв.

Дбайливість відношення до існуючого ландшафту, вміле його використання для організації всього простору – основні завдання, які і були нами успішно вирішені.