• Назва проекту — Сад для фармацевта
  • Категорія — Громадський сад
  • Проектування — 2016
  • Площа — 3600 м2
  • Рельєф — з перепадом висот до 2 м.

Головною ідеєю проекту було створення невеликої оази серед виснаженої промислової території в одному з районів Києва. Це місце, де співробітники великого підприємства можуть відпочити, розслабитися, відволіктися від міської метушні, побути наодинці з природою.

Головна ідея, якою пронизані всі елементи саду – фармацевтика, адже дане підприємство випускає саме медичні препарати. Рослини підібрані тільки лікарські, як дерева і чагарники, так і багаторічники. Пергола, будучи центральною спорудою на території, теж підкреслює приналежність громадського простору певній тематиці.

Як символ постійного руху і чистоти був організований невеликий струмок, що перетікає від водоспаду вглиб ділянки, що в обрамленні з рослинністю створює комфортний мікроклімат на всій території.

Дерева, в свою чергу, захищають ділянку від навколишньої забудови і промислових об’єктів, що концентрує увагу на внутрішньому дворі.

Балансуючи між забудовою, озелененням і водним струмком, створюється відчуття комфорту, захищеності і спокою, що підкреслює статусність будівлі, а також турботу керівництва компанії про своїх співробітників і гостей.