• Проект  — Odesa’s bubbles
  • Проектування — 2016
  • Категорія — Приватні сади
  • Розмір — 3470 м2
  • Локація — Одеська область. Україна
  • Завдання — Розробити сучасний ландшафтний проект саду для молодої сім’ї, враховуючи їхні потреби, а також врахувати його перспективний розвиток з часом.

Головною ідеєю було створення різних за функцією просторів, що перетікають між собою та створюють єдиний сталий організм. Простір в якому немає меж між будинком та ландшафтом. В цьому значно допомогла зелена тераса на рівні другого поверху будинку. Сад для активного, та пасивного відпочинку знаходиться на свіжому повітрі, недалеко від Чорного моря.

Створюючи сам сад, було використано рослини, що нагадують сади десь на узбережжі затишної Європи, використовуючи для цього масиви дерев та кущів, пристосованих до наших умов. Основна частина саду має регулярне планування, в якому переважає форми кола, або так звані “бульбашки”. В цій частині використано невеликий асортимент рослин. В дальній частині саду, в якій вже росли великі дуби, вирішили  створити лісисту місцевість. До вже існуючих дерев додали яруси чагарників та різноманітних багаторічників, які створили атмосферу справжнього лісу.

Для візуального наповнення саду було створено кілька невеликих пагорбів, які підкреслюють композицію ландшафту, та створюють різноплановість між передньою та задньою його частинами. Через ці пагорби проходять доріжки, які розрізають їх підпірними стінками з кортенівської сталі. Таким чином виділяється передня частина галявини, що створює камерну сцену перед будинком, де відбуваються основні події в житті його резидентів.