• Проект — Танцюючі сосни
  • Категорія — Приватні сади
  • Рельєф — комбінований, з перепадом висот до 7 метрів.
  • Розмір — 6880 м2
  • Локація — Київська область
  • Завдання — розроблення комплексного проекту саду, відповідно до житлового будинку у сучасному мінімалістичному стилі, розробка зон відпочинку різного функціонального призначення

Територія під благоустрій знаходиться у мальовничому місці, на одному з високих берегів річки. Сама ділянка має невеликий нахил, і кордоном примикає до різкого схилу, який поріс чагарниками.

Сад умовно розбитий на дві частини. Ліворуч від будинку дизайн саду заданий прямолінійними формами і чіткою геопластикою. Вздовж паркану і основної доріжки розташовані декоративні Сакури, які прилягають до невеликого плодового саду, в західній частині ділянки. Поруч з ним розміщений майданчик для відпочинку та збору врожаю.

Праворуч від будинку, втілена ідея злегка зарослого лісу, з плавними доріжками і природним підліском. В якості верхнього ярусу лісу використані Береза ​​Жакмона і Клен червоний, чагарниковим підліском служать різні сорти Гортензії і Дерена білого. Взимку ця частина саду буде особливо декоративна – на тлі білого снігу, червоні і жовті стебла Дерена, з біло-чорною корою Берези відразу ж привернуть увагу своїм строкатим вбранням.

Вигнуті, химерні, нахилені вітром сосни – основні рослини в цьому проекті. На підтримку сосен використані плавні лінії сучасних квіткових композицій зі злакових і багаторічників в сизо-синьо-блакитних тонах. Це посилання на водну гладь річки, що протікає далеко внизу. Тому і сосни нахилені вітром, адже ділянка видова і знаходиться на величезному схилі. Тут же, серед квітів, розташований майданчик з лавою, де можна буде відпочити і насолоджуватися краєвидами.