• Проект — Завод KNESS
  • Категорія — Приватна територія
  • Розмір — 25 270 м2
  • Локація —м. Вінниця
  • Завдання — розробка проектного рішення озеленення та благоустрою, комплексне рішення по реорганізації дорожнього руху на території  підприємства, виявлення та формування основних функціональних зон.

 

Основний напрямок підприємства – це виробництво та використання  відновлюваних джерел енергії, а саме енергії сонця.

Даним проектом було вирішено підтримати сучасні форми нових будівель, використовуючи різні види та форми дерев, кущів, злакових трав, дотримуючись нових тенденцій сталого розвитку території міст.

За рахунок певних інструментів ландшафтного дизайну, створили зручний, багатофункціональний простір для співробітників та гостей підприємства, який можна буде використовувати для відпочинку, проведення невеликих заходів на свіжому повітрі, або роботи.

Однією із головних задач було розмістити немалу кількість парко-місць для робітників підприємства. Для вирішення цього завдання було використано декілька рішень: розроблено схеми для організації зручного проїзду автотранспорту по території заводу, виділено основні пішохідні маршрути та створені зони, в яких поєднали зелені насадження з парко-місцями для машин. Останні, запобігають перегріву території і транспортних засобів, за рахунок композицій з дерев, кущів та багаторічників. Рослинність, в свою чергу, впливає на покращення мікроклімату території підприємства та комфортного знаходження на ній.

Створення на промислових територій таких об’єктів, збільшує привабливість цих територій, підкреслює статусність даного підприємства та створює новий стимул для розвитку та формування навколишнього середовища.