• Назва — Дитячий садок
  • Категорія  — Громадський сад
  • Проектування — 2017
  • Площа — 1,18 га

Дитячий садок, як громадський об’єкт, має чіткі норми проектування архітектури і простору. Проте для вихованців даного закладу матиме значення лише те місце, де вони проводитимуть час на свіжому повітрі, а точніше, ті цікавинки, які там можна буде знайти. Дитячі майданчики з ігровим обладнанням, садочок юного натураліста, де діти вчитимуться розуміти природу, оточуюча рослинність у вигляді дерев, кущів і квітів – ось, що відіграє важливу роль у розвитку дитини.

Для досягнення близького зв’язку дитини з природою, всі розмежування між ігровими майданчиками, доріжками і майданчиками виконано у вигляді зелених огорож та квіткових клумб. Підібрані рослини є максимально безпечними для маленьких дітей, і, до того ж, несуть значне естетичне навантаження. Павільйони та ігрове обладнання оформлені в стриманих кольорах і підібрані відповідно до вікових інтересів дітей.

Дендрологічне різноманіття території дитсадка складається з різних видових зон. З північної сторони будівлі – березовий гайок. Він прозорий, легкий, необтяжливий. З південної – мішаний лісок. В ньому знайшли притулок  клени, ясени, берези, сосни. Поруч розташувалась площа для різних культурних заходів, яка обсаджена з одного боку рожево-квітучими запашними сакурами, а з іншого – широколистими катальпами в оточенні існуючих велетнів-дерев. Виділяється з-поміж інших зон і головний вхід. Він урочисто запрошує юних відвідувачів і їхніх батьків усередину – липова алея з квітниками вказує шлях, а сакури проводжають гостей до будівлі.

Робота ландшафтних архітекторів в цьому проекті полягала в гармонійному поєднанні всіх функціональних зон дитячого садка, створенні комфортного середовища  для відпочинку дітей та їхнього зближення з природою, і, що не менш важливо, створенні естетично привабливого ландшафтного простору. Від самого входу на територію дитячого садку рослини стають його частиною, вони м’яко заповнюють простір кольорами, запахом, і такою приємною тінню в спекотний літній день.