Компанія «Вишукане садівництво» вже понад 20 років створює стильні, гармонійні і комфортні сади на ринку ландшафтних послуг України. Наша команда – це талановитий, прогресивний і дружній колектив професіоналів, які допоможуть втілити найоригінальніші і сміливі ідеї в Вашому саду.

Ми виконуємо повний спектр послуг з проектування, благоустрою та озеленення приватних територій, громадських просторів і зелених дахів – від ескізних пропозицій до реалізації проекту на ділянці.

Проектування
Ландшафтний дизайн і ландшафтна архітектура створюють достойне оточення для різного типу об'єктів - від невеликого саду навколо будинку, до великих міських парків. За допомогою ландшафту можна гармонійно підкреслити архітектуру будівель і доповнити образ будинку. Сад, як і Будинок, покликаний стати віддзеркаленням вашого внутрішнього світу, соціального статусу, звичок і вподобань. Саме таке комфортне для Вас природне оточення зможе довгий час тішити Вас і ваших близьких. Будь-яка робота по створенню саду, парку, скверу або зеленого даху починається з ландшафтного проекту. Саме проектування дозволяє побачити цілісний образ майбутнього саду і, при необхідності, внести в нього зміни, які будуть враховувати ваші індивідуальні вподобання. Кожен проект в нашій компанії робиться з 3-d моделюванням, що дозволяє побачити ваш майбутній сад в повному обсязі на будь-якому етапі проектування. Грамотний проект також дозволить розрахувати витрати на благоустрій та визначити стадії будівництва. Загальна тривалість ландшафтного проектування ділянки площею 20-30 соток становить близько 2 - 2,5 місяців без урахування часу, необхідного на узгодження. Ландшафтне проектування складається з декількох етапів:
  • передпроектні дослідження
  • ескізне проектування (концептуальний проект)
  • робочий проект
Озеленення
Озеленення - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Від однорічних і цибулинних рослин до десятиметрових крупномірів - уважне ставлення у виборі, доставці і висадці рослин Вам гарантовано! Ми професійно наповнимо Ваш сад, парк або зелений дах здоровими рослинами. Щоб об'єкт став ексклюзивним, а сад вже в перший рік виглядав дорослим, ми допоможемо підібрати рослини не тільки в кращих розсадниках України, а й укомплектувати проект рослинами з Польщі, Німеччини та Голландії. На всі висаджені рослини надається гарантія. Щоб бути впевненими в приживлюваності і допомогти рослинам адаптуватися до нових умов, спостерігати за ростом і розвитком рослин, запобігти розвитку хвороб і поширення шкідників, ми пропонуємо комплекс заходів по догляду за висадженими рослинами і газонами.
Благоустрій
Окрім розробки концепції та проекту Вашого саду, ми допоможемо вирішити всі питання, пов'язані з благоустроєм території. Створення або зміна рельєфу, побудова терас і підпірних стін, мощення доріжок і майданчиків, системи поливу та дренажні системи, створення зелених дахів різної складності, побудова водойм, басейнів або екологічних ставків. Ми не тільки правильно запроектуємо, але і допоможемо професійно організувати всі роботи по перетворенню Вашої ділянки. Наша компанія має практику не тільки в проектуванні, а й виробництві малих архітектурних форм (МАФ) - альтанок, будиночків на дереві, мостів і дитячих майданчиків. Ці елементи саду підтримають стилістику Вашого будинку, виконають функціональні завдання і наповнять ділянку змістом і характером.
Догляд за садом
І ось, Ви стали володарем чудового саду. Для того, щоб він ще довгий час радував Вас своєю красою, потрібно за ним доглядати. Компанія «Вишукане Садівництво» пропонує повний спектр послуг з обслуговування Вашого саду. Догляд за садом - це комплекс агротехнічних і захисних прийомів, регулярних і спеціалізованих заходів, спрямованих на підтримку здорового стану і декоративного зовнішнього вигляду рослин. Догляд за садом дуже важливий, особливо під час його становлення. Слід мати на увазі, що сад, на відміну від архітектурних елементів, не статичний. Він живий - він росте, розвивається, періодично хворіє, змінюється в залежності від сезонності і по мірі зростання. Тому головний критерій здоров'я саду - це систематичний і регулярний догляд протягом усього року.
Зелені дахи - один з популярних трендів в сучасному міському благоустрої. У багатьох містах Європи, Азії та Америки все частіше можна побачити сади на дахах. У країнах Європи озеленення дахів включено в екологічні програми, відповідно, підтримується на міському, муніципальному і урядовому рівні. Зелені дахи - це оази в місті, які компенсують відібрану під будівництво територію, створюють природний мікроклімат, додають новий простір для дитячих та спортивних майданчиків, городів і місць для відпочинку, знижують навантаження на дренажні міські системи. Компанія «Вишукане Садівництво» є офіційним дистриб'ютором провідної німецької компанії з виробництва матеріалів для зелених дахів Optigreen (optigreen.com). Ми займаємося продажем, консультацією, проектуванням і реалізацією пласких і похилих зелених дахів. Тим самим допомагаємо поліпшити екологію наших міст і населених пунктів. (и ссылка на страничку с зелеными крышами)

<strong>Компанія «Вишукане садівництво»</strong> вже понад 20 років створює стильні, гармонійні і комфортні сади на ринку ландшафтних послуг України. Наша команда – це талановитий, прогресивний і дружній колектив професіоналів, які допоможуть втілити найоригінальніші і сміливі ідеї в Вашому саду.Ми виконуємо повний спектр послуг з проектування, благоустрою та озеленення приватних територій, громадських просторів і зелених дахів – від ескізних пропозицій до реалізації проекту на ділянці.

Наша команда


Ольга Чаус

Керівник компанії, головний ландшафтний архітектор

Володимир Рябець

Керівник компанії, виконавчий директор

Ірина Сіра

Фінансовий директор

Ірина Чаус

Ландшафтний архітектор, керівник напрямку зелених дахів

Максим Майданюк

Ландшафтний дизайнер

Анна Селезньова

Ландшафтний дизайнер, дендролог

Андрій Гончарук

Керівник виробництва, інженер спг

Віталій Ящук

Бригадир відділу виробництва

З питань співробітництва, проектування, консультацій, організаційних питань:

+380503520670 – Ольга greenplus@ukr.net

З технічних питань реалізації та будівництва:

+380667115145 – Володимир greenplus1@ukr.net

З питань продажу та проектування зелених дахів:

+380935321640

+380505263220 – Ірина info.optigreen@gmail.com


Зворотній зв'язок